Web Analytics
scris joi, 20.02.2020

Un nou consilier local și două momente de reculegere

În ședința de azi a CL Pitești a fost validat un nou consilier. E vorba de doamna Sorina Marilen Coman, intrată de pe lista PMP. Aceasta l-a înlocuit pe regretatul Ilie Bărbulescu, al cărui deces subit a surprins pe toată lumea. De altfel, primarul Cornel Ionică a și propus în cadrul ședinței un moment de reculegere în memoria celui care a fost marele fotbalist Ilie Bărbulescu. Tot un moment de reculegere a propus și consilierul PSD Radu Bănică, de data asta în memoria lui Alexandru Neacșu, decedat săptămâna trecută și fiu al consilierului local Mariean Neacșu.

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...