Web Analytics
scris miercuri, 20.09.2023

Fiul viceprimarului Tofan, premiat pentru excelenţă universitară

Viceprimarul Gelu Tofan e un tată mândru și fericit. Zilele trecute, Ionuț, fiul său care este student la Politehnica București, a fost recompensat cu un premiu de excelență în mediul universitar, în valoare de 3000 de lei. Alaturi de Ionuț a mai fost premiat și Tiberiu Ionescu, un alt coleg. La festivitatea de premiere din capitală, Ionuț a fost însoțit de tatăl său, căruia i-a mulțumit pentru sprijin și pentru faptul că l-a încurajat tot timpul. Felicitări pentru amândoi, tată și fiu!
M.S.

Citește și Vicele Tofan a lovit de două ori: l-a devoalat pe consilierul Şerbănoiu, apoi a mers să dea piept cu protestatarii

Citește și Sergiu Rizescu a ajuns Cetăţean de onoare al Piteştiului la propunerea viceprimarului Gelu Tofan

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...