La meciul dintre Olimpia Suseni şi FC Argeş 1953, scor 1-2, în tribune s-a aflat cât se poate de surprinzător şi preşedintele Asociaţiei Judeţene de Fotbal Argeş, Cornel Sorescu. Demn de precizat este faptul că şeful AJF-ului nu a stat la meci decât în prima repriză, după care a părăsit arena sportivă. Motivul plecării, se pare că, ar fi fost legat de faptul că suporterii celor două echipe ar fi scandat împotriva domniei sale pentru faptul că AJF-ul a mărit baremurile pentru arbitri.
Record istoric pentru Messi: șapte meciuri la rând cu gol la Cupa Mondială
Lionel Messi continuă să doboare record după record la Cupa Mondială. Starul Argentinei a devenit...



0 Comentarii