Web Analytics
scris miercuri, 11.11.2015

Zvonul săptămânii!

La meciul dintre Olimpia Suseni şi FC Argeş 1953, scor 1-2, în tribune s-a aflat cât se poate de surprinzător şi preşedintele Asociaţiei Judeţene de Fotbal Argeş, Cornel Sorescu. Demn de precizat este faptul că şeful AJF-ului nu a stat la meci decât în prima repriză, după care a părăsit arena sportivă. Motivul plecării, se pare că, ar fi fost legat de faptul că suporterii celor două echipe ar fi scandat împotriva domniei sale pentru faptul că AJF-ul a mărit baremurile pentru arbitri.

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...