Om pasionat de fotbal până în măduva… ghetelor, Valentin Sinescu nu pierde nicio ocazie, indiferent pe ce „teren” s-ar afla, să pună la punct strategia meciurilor viitoare. Iar o astfel de strategie a fost dezbătută zilele trecute împreună cu doi fotbaliști chiar la o masă de la Central, restaurantul cu autoservire din centrul Piteștiului, patronat de Liviu Făcăleață. Pe durata „reprizei” de 30 de minute, cât a stat acolo, antrenorul de la SCM Pitești a discutat cu doi dintre jucători mai multe scheme de joc, însoțindu-și explicațiile și cu gesticulări de mâini a la Guardiola.
(ELECTRO-CUTARE)
Veterinarul Vişinescu s-a războit cu Agenţia Zonei Montane pentru salariu! După două runde de procese, mai are doar un recurs
Ionel Vișinescu, cunoscutul medic veterinar argeșean și consilier superior în cadrul Agenției...



0 Comentarii