„Mi-am anunțat demisia în seara asta, urez succes PNL și USR, să realizeze penteu piteșteni proiectele pe care le-au promis. Nu e o decizie luată la nervi, nu e o revanșă împotriva nimănui”, a anunțat consilierul local PNL Ana Stan.
Citește și: Defrișările ilegale nu sunt oprite! Petiție pentru un SUMAL 2.0 funcțional, eficient și corect
Reamintim că, în această seară, a avut loc ședința extraordinară a Consiliului Local Pitești, în cadrul căreia au fost aleși cei doi viceprimari. Notarul public Ana Stan a fost propusă de către consilierul local Dănuț Dinu, obținând 10 voturi și plasându-se astfel pe locul patru.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii