Prefectul Emanuel Soare a confirmat, la ora 14,00 existența unei infectări în masă la Unitatea de Asistență Medico Socială Șuici, ulterior apariției primelor 32 de cazuri. Potrivit prefectului, la această oră au fost confirmate pozitiv 118 persoane, din care 38 din rândurile personalului. Potrivit unor informații, ar fi și decedați.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii