După victoria de pe teren propriu cu CSM Râmnicu Vâlcea, la FC Argeș s-a așternut oarecum liniștea. Spunem asta pentru că boșii din Trivale au lăsat să se înțeleagă că dacă echipa va înregistra câteva rezultate negative consecutive este cât se poate de posibil să se despartă de tehnicianul alb-violet Viorel Dumitrescu și, din câte se pare, cel care se află primul pe listă este nimeni altul decât Adrian Dulcea. Fotbalistul a și început munca de antrenor, însă la Centrul de Copii și Juniori, unde pregătește puștii de 8 ani.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii