Baschet Club Municipal Universitar Pitești se află la un pas de dezastru, având în vedere că pentru a se salva de la retrogradare este nevoie de un adevărat miracol. Deși la începutul acestui campionat, conducerea clubului anunța chiar o posibilă luptă pentru a participa în cupele europene, iată că lucrurile au stat exact invers. Ceea ce este și mai grav este faptul că în condițiile în care echipa va retrograda, se pare că atât actualii sponsori, dar mai ales autoritățile locale se vor gândi de două ori înainte de a mai finanța echipa.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii