Odată cu plecarea antrenorului Hristu Şapera, totul s-a schimbat în bine la BCMU Piteşti. Clubul a adus un nou antrenor şi a reuşit transferuri de senzaţie, cel mai de răsunet fiind americanul Ronald Ross. În aceste condiţii, oamenii de sport din judeţ vorbesc tot mai serios despre o echipă nou formată care poate pune probleme oricărui adversar din liga naţională. Mai mult decât atât, se zvoneşte că argeşenii pot pune chiar pretenţii la titlu în acest sezon competiţional.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii