Aşa cum se ştie, viceprimarul Cornel Ionică împreună cu consilierii locali, a decis să achiziţioneze în sfârşit brand-ul FC Argeş, motiv pentru care au desemnat o comisie care să negocieze cumpărarea acestuia. Ei bine, din câte se pare, această tranzacţie este una deocamdată imposibilă şi asta pentru că procedura prin care se poate cumpăra acest brand este una foarte rigidă. Din câte se pare autorităţile locale nu vor să plătească mai mult de 100.000 de euro în contextul în care la finalul acestei luni suma stabilită de creditorul bugetar este de 250.000 de euro.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii