Doi argeșeni au fost încarcerați pentru violență în familie. Un bărbat de 42 de ani, din Slobozia, s-a ales cu 3 ani închisoare ca urmare a săvârșirii infracțiunilor de violare de domiciliu și încălcare a măsurilor dispuse prin ordin de protecție.
Sâmbătă, 28 ianuarie a.c., polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Leordeni au pus în aplicare mandatul de executare a pedepsei închisorii, emis de Judecătoria Topoloveni.
Citește și Argeș. 5 mii de lei amendă pentru că a transportat lemne ilegal
A fost încarcerat și un bărbat de 46 de ani, din Budeasa. Acesta a fost condamnat la 1 an și 2 luni închisoare, pentru violență în familie.
Polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Bascov au pus în aplicare mandatul de executare a pedepsei închisorii, emis de Judecătoria Pitești, vineri, 27 ianuarie.
0 Comentarii