Pompierii de la Secția Costești au fost solicitați la un accident în zona Cerbu Deal din Argeș. Un autoturism s-a răsturnat în afara părții carosabile. Din primele informații, nu au fost persoane încarcerate.
„În urma evenimentului a rezultat o victimă de sex masculin, cu vârsta de 44 de ani, care este asistat de către un echipaj al SAJ”, a transmis ISU Argeș.
Citește și Carne de câine, vândută drept carne de miel! – Avertismentul medicilor veterinari giurgiuveni
![](https://jurnaluldearges.ro/oaphirto/2022/04/19/jurnaluldearges.ro-masina-rasturnata-620x465.jpg)
0 Comentarii