În această dimineaţă, un bărbat a fost găsit decedat pe malul râului Argeș, în zona Ștrandului Tudor Vladimirescu, la o balastieră. Cadavrul a fost transportat la morga, pentru efectuarea necropsiei și stabilirii cu exactitate a cauzei decesului.
Surse judiciare ne-au declarat este vorba despre o sinucidere. Bărbatul, în vârstă de 52 de ani, locuia în zonă și se pare că se certase cu soția și plecase de acasă. Sâmbătă 23 iunie fusese sesizată dispariția lui. Azi a fost găsit mort. Bărbatul s-a spânzurat, dar s-a rupt lațul cu el, acesta fiind și motivul pentru care a fost găsit la pământ.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii