Încă un medic cu experiență, și apreciat ca atare, a dispărut dintre noi. Este vorba despre doctorița Doina Balaci, medic primar pe secția ATI a Spitalului Județean de Urgență Pitești. După ceremonialul de înmormântare de la capela cimitirului Sf. Gheorghe din Pitești, cortegiul funerar va pleca în scurt timp spre biserica din satul Laceni (broșteni-Costești), unde vor avea loc sluba religioasă și înmormântarea, au anunțat rudele, pe Facebook.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii