Fostul președinte Traian Băsescu va veni în Argeș pe 16 aprilie, în plină campanie electorală. Însoțit de președintele PMP Argeș, Cătălin Bulf, acesta îi va prezenta electoratului pe candidații partidului pe care îl conduce și va expune platforma electorală pentru alegerile din iunie. În cadrul congresului extraordinar al Partidului Mișcarea Populară, care a avut loc la București, unde a fost consfințit ca președinte, fiind ales cu unanimitate de voturi, Traian Băsescu le-a cerut organizațiilor din teritoriu să își fixeze ca obiectiv câștigarea alegerilor locale astfel încât să asigure baza pentru a trece la guvernare de la toamnă. A.C.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii