Săptămâna aceasta, regizorul Toma Enache a intrat în posesia trofeului primit la Festivalul ”The IndieFEST Film Awards” din Statele Unite ale Americii. Filmul ”Între chin și amin” despre Fenomenul Pitești a fost distins cu ”Award of Excellence Special Mention: Film Feature” și s-a bucurat de opinii entuziaste din partea juriului. Pentru trofeul primit, Jurnalul de Argeș îl declară pe regizorul Toma Enache Omul Săptămânii.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/24/3-Sorin-Stanciu-omul-1564-300x172.jpg)
Sorin Stanciu
Sâmbătă, 20 iulie, în cadrul adunării generale desfășurate în aula Universităţii Ecologice...
0 Comentarii