Săptămâna trecută, în momentul în care preşedintele Senatului, Călin Popescu Tăriceanu şi prefectul Mihai Oprescu au trecut prin dreptul hotelului Muntenia, în timpul deplasării spre Expoziţia Florală de la Casa Cărţii, prilejuită de deschiderea oficială a Simfoniei Lalelelor, pe al doilea om din stat l-au lovit rememorările. Tăriceanu și-a adus aminte că pe vremuri, când era tânăr stagiar la Pitești, restaurantul de la subsol era scump și cu greu își putea permite să mănânce câteodată acolo. Anii au trecut și situația s-a schimbat din temelii. Restaurantul de la subsolul hotelului Muntenia a rămas vechi și desuet, iar Tăriceanu își permite acum să ia masa în orice loc de pe lumea asta…
(ELECTRO-CUTARE)
Veterinarul Vişinescu s-a războit cu Agenţia Zonei Montane pentru salariu! După două runde de procese, mai are doar un recurs
Ionel Vișinescu, cunoscutul medic veterinar argeșean și consilier superior în cadrul Agenției...



0 Comentarii