Autoritățile spun că 10 noi cazuri de COVID au apărut în Argeș în ultimele 24 de ore. Situația epidemiologică din județ, marți, conform datelor DSP, se prezintă după cum urmează: „7 persoane aflate în carantină; 228 persoane internate în spital (ieri erau 206); 140 persoane vindecate; 375 persoane diagnosticate pozitiv (ieri erau 365) și 27 persoane decedate”, a transmis Instituția Prefectului Argeș. (Foto descriptiv)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii