Rotary Club Pitești și Interact Club Pitești au organizat o acțiune de suflet, comună la Școala Specială Valea Mare din Ștefănești căreia i s-a alăturat și organizația Eduxanima prin donații de rechizite și broșuri din cadrl programului educațional pe care îl defășoară. Au fost donate, astfel, 300 de pachete pline cu rechizite școlare și broșuri în cadrul acțiunii caritabile inițiate și organizate, în fiecare an, de Rotary Club Pitești.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii