Web Analytics
scris miercuri, 09.10.2013

Primarul Pendiuc a venit julit în frunte la conferinţa TSD

Conferința tinerilor social-democrați din Argeș, de duminica trecută, a avut parte și de un invitat nu cu stea, ci cu… zgârietură în frunte. Cine a fost lovitul? Nimeni altul decât primarul Tudor Pendiuc, care a venit la eveniment cu o julitură proaspătă pe partea stângă  a frunții. Edilul-șef a dat vina pentru zgârietură pe un accident de… muncă în cămară. Însă comentariile mai tinerilor colegi din partid nu au lipsit. Unii cârcotași au zis însă că poate edilul-șef a fost „atins” de soție ori de vreun alegător nemulțumit… Chiar așa să fie, pregătirea murăturilor de toamnă să-l fi vătămat pe primar? (ELECTRO-CUTARE)

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de...

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...