Conferința tinerilor social-democrați din Argeș, de duminica trecută, a avut parte și de un invitat nu cu stea, ci cu… zgârietură în frunte. Cine a fost lovitul? Nimeni altul decât primarul Tudor Pendiuc, care a venit la eveniment cu o julitură proaspătă pe partea stângă a frunții. Edilul-șef a dat vina pentru zgârietură pe un accident de… muncă în cămară. Însă comentariile mai tinerilor colegi din partid nu au lipsit. Unii cârcotași au zis însă că poate edilul-șef a fost „atins” de soție ori de vreun alegător nemulțumit… Chiar așa să fie, pregătirea murăturilor de toamnă să-l fi vătămat pe primar? (ELECTRO-CUTARE)




0 Comentarii