Web Analytics
scris sâmbătă, 25.11.2023

Polițist de la trupele speciale, împușcat cu arma din dotare

Un polițist din cadrul Brigăzii de Operațiuni Speciale s-a împușcat cu arma din dotare. Acesta apelat singur numărul unic de urgență, pentru a cere ajutor, potrivit Evz.

Polițistul de la forțele speciale s-a împușcat cu arma din dotare, în bărbie. Incidentul a avut loc în apartamentul în care îți acesta locuia cu chirie. Rănit, agentul a sunat singur la 112 pentru a cere ajutorul medicilor.

Citește și: FC Argeș Basketball – a opta victorie în Liga Națională!

Agentul era angajat în cadrul Poliției de puțin timp. Acesta s-a împușcat cu arma pe care o avea în dotare, în timp ce era în afara programului de lucru. Scena avut loc în apartamentul în care acesta locuia cu chirie.

Polițistul s-a împușcat în bărbie, cauzându-și o leziune gravă la nivelul feței. Acesta a sunat imediat la 112 cerând ajutorul ambulanței. După sosirea echipei de intervenție, acesta A fost transportat la Spitalul Municipal Timișoara.

Nu le-a spus medicilor că este polițist în cadrul forțelor speciale

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...