Web Analytics
scris joi, 25.04.2024

Polițist de la penitenciar, găsit mort într-o benzinărie

Un polițist de 44 de ani din Focșani, de la penitenciarul din oraș, a fost găsit fără suflare într-o benzinărie. Descoperirea a fost făcută în această dimineață, iar autortitățile au fost alertate imediat.

Citește și: Gabriel Resources şi Roşia Montană Gold Corporation au dat în judecată statul român pentru sechestrul pus de autorități

Din primele informații, nu există suspiciuni legate de o posibilă agresiune.  Trupul neînsuflețit a fost transportat la morgă, unde se va face autopsia, care va stabili cum a murit bărbatul.  O anchetă a fost deschisă în acest caz.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...