Un accident mortal a avut loc în urmă cu puțin timp, la denisuk giratoriu de la intrarea în cartierul piteștean, Prundu. Potrivit informațiilor, un camion a lovit un bărbat în vârsta de 63 de ani în timp ce acesta traversa regulamentar pe trecerea de pietoni.
“Victima a fost extrasă de către echipajele ajunse la fața locului.
Citește și 30 de ani de când a fost trimis primul SMS. Mesajul text conținea urarea “Crăciun fericit!”
Este vorba despre o persoană de sex masculin, în vârstă de aproximativ 63 de ani, pentru care, din păcate, nu s-a mai putut face nimic, deoarece prezenta leziuni incompatibile cu viața.”, transmite ISU Argeș.
foto: Facebook/Infotrafic Pitești
0 Comentarii