Consiliul Județean Argeș în parteneriat cu Direcția pentru Sport Argeș organizează ediția din acest an a Galei Sportului Argeșean.
Cei mai buni sportivi și antrenori ai anului din județul Argeș vor fi, astfel, premiați, în cadrul GALEI SPORTULUI ARGEȘEAN 2022, de către Direcţia Județeană pentru Sport şi Tineret și Consiliul Județean Argeș . De asemenea, vor fi premiate asociațiile, cluburile sportive, dar și ziariștii de specialitate de specialitate -pentru reflectarea activității sportive județene.
Citește și Patinoarul din pădurea Trivale se deschide sâmbătă
Evenimentul va avea loc luni, 19 decembrie 2022, ora 17.00, la Teatrul „Al. Davila”.
0 Comentarii