Web Analytics
scris marți, 29.08.2023

O femeie și-a spălat copiii cu o substanță chimică pentru a-i scăpa de păduchi. Cei 4 frați, în stare gravă la spital

Ca să-i scape de păduchi, o femeie din Țăndărei a fost la un pas de a-și omorî cei patru copii. Asta doearece femeia i-a spălat cu o substanță folosită pentru animalele cu râie. Copiii sunt acum în grija medicilor din Capitală.

Citește și: O cisternă cu GPL a lovit un obiect din plastic pe A1. Combustibilul s-a scurs pe asfalt


Copiii au vârste între 1 și 17 ani. Acestia au fost preluați de mai multe ambulanțe și transportați, luni dupa-amiază, în Capitala, după ce mama lor a folosit o substanță chimica pentru a-i spala ca să scape de paduchi. Se pare, femeia a folosit Tomoxsan, o substanță chimica cu uz veterinar, folosită în mod normal pentru a combate râia la animale.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...