Reamintim faptul că sediul de funcționare al Primăriei Pitești se mută, temporar, la Centrul de Calcul din Bd. Republicii, în prezent având loc operațiunile de mutare a compartimentelor Primăriei în noua locație, situație care poate genera, pentru o scurtă perioadă de timp, unele disfuncționalități ale activității, ce vor fi gestionate cât mai eficient pentru a avea un impact minimal în activitatea instituției, cu un disconfort cât mai redus pentru cetățeni.
Citește și: Peste 8000 de șomeri în Argeș. Cei mai mulți sunt de la sate
În intervalul: joi, 22.02, ora 15:00 – luni, 26.02, ora 12:00, are loc transferarea echipamentelor de comunicații și a rețelelor de date, proces care va presupune imposibilitatea efectuării fluxului normal al activităților și al documentelor, Primăria Municipiului Pitești urmând a opera doar urgențele, în perioada mai sus menționată. Numerele de telefon ale compartimentelor Primăriei Pitești vor funcționa începând de luni, 26.02.2024, fiind afișate pe site-ul instituției: https://www.primariapitesti.ro/numerele-de-telefon-ale…
0 Comentarii