Pompierii intervin în localitatea Drăganu în cazul unui accident rutier în care un autoturism a ieșit de pe partea carosabilă și s-a răsturnat, joi după-amiază. O singură victimă, șoferul, care, din primele informații, nu are nevoie de transport la spital.
„Un singur autoturism implicat. Se asigură măsuri specifice de prevenire și stingere a incendiilor și monitorizarea victimei”, a trandmid ISU Argeș.
![](https://jurnaluldearges.ro/oaphirto/2022/04/07/jurnaluldearges.ro-masina-rasturnata-in-arges-588x620.jpg)
![](https://jurnaluldearges.ro/oaphirto/2022/04/07/jurnaluldearges.ro-masina-rasturnata-in-arges-1-620x525.jpg)
![](https://jurnaluldearges.ro/oaphirto/2022/04/07/jurnaluldearges.ro-masina-rasturnata-in-arges-2-465x620.jpg)
0 Comentarii