Web Analytics
scris luni, 20.04.2026

Mama lui Adel Bettaieb a venit din Franța să-și încurajeze fiul

FC Argeș a fost învinsă de CFR Cluj, vineri, 17 aprilie, la Mioveni, cu scorul de 1-0, în cadrul etapei a cincea din play-offul SuperLigii.

Adel Bettaieb, atacantul echipei FC Argeș, a avut un suporter deosebit în tribună, chiar pe mama sa, venită special din Paris pentru a f alături de acesta.

Împreună cu soția și copiii fiului său, a fost prezentă în tribune, trăind fiecare minut al meciului cu emoție..

Privirea doamnei Nezha nu s-a dezlipit de teren, iar emoțiile au alternat între speranță, tensiune și bucurie.

După ce a ieșit de la vestiare, Bettaieb a fost întâmpinat de cea care i-a dat viață cu un mesaj sugestv: „Sunt aici, dragul meu!!” Fotbalistul și-a îmbrățișat mama și i-a mulțumit pentru susținerea necondiționată.

Citește și: Soția fotbalistului Vadim Rață a plâns la finalul jocului FC Argeș – CFR Cluj

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită