În săptămâna 14-20 septembrie, două personalități argeșene își sărbătoresc ziua de naștere. Primul sărbătorit, pe 16 septembrie, este chirurgul Emanuel Ionescu, iar pe 17 septembrie medicul infecționist Alexandru Matrozi. Jurnalul de Argeș le urează La Mulți Ani!
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii