Și în acest an Cornul Vânătorului vine cu oferte foarte tentante pentru toți cei care doresc să petreacă Revelionul aici, unde se împletește tradiția cu modernul. Cei care vor petrece noaptea dintre ani la Cornul Vânătorului vor avea parte de un spectacol rafinat și muzică aleasă, alături de surpriza serii, formația Haiducii. Meniurile vor fi și ele unele selecte, prețurile fiind cuprinse între 210 și 300 lei de persoană. Mai multe detalii puteți afla pe site-ul www.cornulvanatorului.ro.
D.G.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii