Direcția pentru Evidența Persoanelor Pitești se va muta în casă nouă din vara lui 2019. Lucrările la viitorul sediu, aflat pe strada Victoriei nr. 42, sunt în grafic și vor fi finalizate în iunie 2019. ”Evidența Persoanelor Pitești va avea cel mai modern sediu din țară”, a declarat primarul Cornel Ionică.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii