Un accident rutiera a avut loc, miercuri seară, între două autoturisme și o motocicletă pe Bulevardul Republicii din municipiul Pitești.
Citește și: Fetiță de 7 ani, în stare gravă după ce a fost lovită cu maşina de mama ei
Pompierii au intervenit pentru asigurarea zonei împotriva izbucnirii unui posibil incendiu și pentru a acorda primul ajutor calificat motociclistului.
Victima este conștientă.
“Pacientul în vârstă de 17 ani a fost monitorizat la fața locului de către paramedicii SMURD și nu a avut nevoie de transport ulterior la spital”, transmite ISU Argeș.
0 Comentarii