Faptul că Turism Muntenia SA este în insolvență și drept urmare nu ar trebui să aibă activitate nu îl împiedică pe Nicolae Ivănescu să scoată bani și din piatră seacă. Cel mai recent caz este cel al delegației PSD Mureș care a mers sâmbăta trecută pe Arena Națională la lansarea candidaturii la prezidențiale a premierului Victor Ponta. Cum drumul din Mureș până în Capitală nu putea fi făcut direct, membrii delegației s-au cazat la Hotelul „Muntenia” din Pitești și au mai băgat câteva zeci de milioane de lei vechi în buzunarele patronilor societății. Până la urmă și insolvența poate fi o afacere dacă ești „băiat deștept”, nu?
(ELECTRO-CUTARE)
Veterinarul Vişinescu s-a războit cu Agenţia Zonei Montane pentru salariu! După două runde de procese, mai are doar un recurs
Ionel Vișinescu, cunoscutul medic veterinar argeșean și consilier superior în cadrul Agenției...



0 Comentarii