Simona Bucura Oprescu a fost prezentă, sâmbătă, 9 Aprilie, la deschiderea oficială a sezonului de moto, organziată la Topoloveni, de băieții de la Archangels MC România.
![](https://jurnaluldearges.ro/oaphirto/2022/04/10/jurnaluldearges.ro-deputatul-simona-bucura-oprescu-a-participat-la-deschiderea-sezonului-moto-la-top-1-620x465.jpeg)
Deputatul PSD de Argeș a gustat din magiunul de Topoloveni și a participat la concertul rock, în jurul focului.
“Rock și magiun, la Topoloveni!
Am participat cu mare drag la deschiderea oficială a sezonului moto, organizată de clubul Archangels MC România. Motocicliști din toată țara s-au adunat la Topoloveni, marcând evenimentul printr-o paradă pe străzile din oraș, iar mai apoi participând la un concert rock, în jurul focului.
![](https://jurnaluldearges.ro/oaphirto/2022/04/10/jurnaluldearges.ro-deputatul-simona-bucura-oprescu-a-participat-la-deschiderea-sezonului-moto-la-top-2-465x620.jpeg)
M-am reîntâlnit cu vechi colegi din organizația de tineret a partidului, dar și cu o parte dintre membrii noi ai echipei. Am depănat amintiri, ne-am distrat împreuna și am degustat Magiun de Topoloveni, direct de la el de acasă.
![](https://jurnaluldearges.ro/oaphirto/2022/04/10/jurnaluldearges.ro-deputatul-simona-bucura-oprescu-a-participat-la-deschiderea-sezonului-moto-la-top-4-620x466.jpeg)
Am simțit speranță în viitor, dar și atmosfera caldă a prieteniei și echipei. Comunitatea rock adună laolaltă oameni calzi, empatici și plini de viață. Este o bucurie sa îi revăd de fiecare dată!”, a transmis deputatul PSD de Argeș.
0 Comentarii