Membrii organizaţiei Piteşti a PSD au votat în această seară pentru retragerea sprijinului politic în cazul deputatului Cătălin Rădulescu. 40 de membri ai PSD Piteşti au votat pentru retragerea sprijinului politic, 5 au votat împotrivă şi 6 s-au abţinut.
“Organizația PSD Pitești se delimitează, începând de astăzi, de toate declarațiile lui Cătălin Rădulescu”, a declarat preşedintele PSD Piteşti, Cristian Gentea.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii