Handbalista Cristina Neagu va juca în continuare pentru echipa CSM Bucuresti. A fost prelungit contractul cu încă 2 ani.
CITEȘTE ȘI: Rafila: “Din păcate, certificatul COVID nu a fost adoptat”
La doar 33 de ani, Cristina Neagu a fost desemnată de patru ori cea mai bună handbalistă din lume. Ea a ajuns la CSM București în anul 2017, după ce a mai trecut pe la Rulmentul Brașov, Oltchim Râmnicu-Vâlcea și Budcnost Potgorica, în Muntenegru.
0 Comentarii