Pentru că echipa Viitorul Ștefănești risca să nu mai fie programată în campionat din cauza datoriilor acumulate la Asociația Județeană de Fotbal Argeș, de curând consilierii locali ai orașului Ștefănești au hotărât să achite toate datoriile. Așa se face că Viitorul se află acum cu taxele plătite la zi, ba mai mult decât atât, oficialii acestui club au primit și promisiunea autorităților locale că vor achita toate taxele și baremurile de arbitraj până la finele campionatului. Cu această ocazie conducerea Viitorului Ștefănești mulțumește consilierilor locali pentru acest demers! M.I.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii