Primăria Municipiului Pitești organizează, prin Centrul Cultural Pitești, cea de-a V-a ediție a Concursului de fotografie “Piteștiul meu, cu tema „Toamna piteșteană”, în perioada 4-18 septembrie.
Premiile sunt atractive, iar concurenții pot trimite 5 fotografii în format electronic pe adresa de e-mail a Centrului Cultural Pitești, cultcentre@yahoo.com, până pe data de 18 septembrie. Regulamentul concursului este postat pe pagina de facebook a Centrului Cultural Pitești și pe site-ul oficial (www.centrul-cultural-pitesti.ro).
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/afis-Mioveni-225x300.jpg)
Folclorul autentic, din nou la Mioveni! Trei seri de spectacol în august
În perioada 2-4 august va avea loc cea de-a V-a ediție a Festivalului-Concurs Național de Folclor...
0 Comentarii