Încă se așteaptă rezultatele necropsiei în cazul bărbatului găsit în stare de putrefacție sâmbătă, în satul Smeura, comuna Moșoaia. ,,În principiu, mergem pe sinucidere, dar nu excludem nici o variantă. Așteptăm rezultatele necropsiei, nu știm când vor veni…”, a declarat pentru Jurnal de Argeș, agent șef adjunct Popa Florin.
Bărbatul era piteștean și avea 53 de ani. Pe pereții locuinței sale au fost găsite mesaje pentru cei doi copii ai săi, pentru frații și mama sa. Potrivit sursei noastre, bărbatul nu mai ținea legătura cu soția sa, iar tatăl său nu mai este în viață.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii