Vineri 22 februarie, Traian Băsescu, fostul președinte al României și actual senator PMP, vine la Pitești la întâlnirea regională a PMP alături de președintele partidului-Eugen Tomac. Întâlnirea, organizată la inițiativa președintelui PMP Argeș-Cătălin Bulf- va avea loc de la ora 14 la sediul filialei PMP Argeș. De la ora 18, Traian Băsescu va participa la Universitatea Constantin Brâncoveanu la o întâlnire cu reprezentanții PMP Argeș.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii