Web Analytics
scris joi, 21.09.2023

Baschet la Pitești Arena. Sâmbătă, primul meci din Liga Națională

FC Argeș Basketball va disputa sâmbătă, 23 septembrie, primul meci din noua ediție a Ligii Naționale, potrivit unui comunicat al Primăriei Pitești.

Citește și: La FC Argeș a fost găsită soluția: șapte popi i-au stropit pe jucători cu apă sfințită. Ptiu, drace!

La Sala Polivalentă echipa municipiului o va întâlni pe CSM Petrolul Ploiești, jocul fiind programat la ora 18:00.

Primăria mai anunță că biletele pot fi procurate online, pe biletesmart.ro/pitesti. De asemenea, casieria Pitești Arena este deschisă pentru public după următorul program: joi, orele 13:00-18:30; vineri, 10:00-16:00; sâmbătă, 13:00-18:15.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...