Un prototip pentru Dacia Duster Pick-up a fost surprins recent fără camuflaj la un test al inginerilor Dacia. Surse din domeniu susțin că Renault pregătește de anul trecut noua versiune pentru Duster, iar primul prototip a fost construit de uzina Romturingia în colaborare cu Renault Tehnologie Roumanie. Se pare că modelul a ajuns la testele finale iar mașina este în ultima fază pentru lansarea oficială.
Duster Pick-up e construit pe baza modelului facelift inaugurat de Dacia anul trecut. Mașina ar putea fi lansată cel mai devreme în luna octombrie, la Salonul Auto de la Paris, locul preferat al Renault și Dacia pentru marile lansări. F. S.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/03/apa-300x200.jpg)
Apă Canal 2000 SA Pitești: Noi facilităţi puse la dispoziţie prin serviciul de Call Center
Începând cu data de 01.08.2024, orice client al societății Apă Canal 2000 poate apela serviciul...
0 Comentarii