La început de săptămână, judeţul Argeş a primit în dotare două noi ambulanţe de tip B 4×4. Una dintre cele două maşini trimise de Ministerul Sănătăţii în Argeş va ajunge la Curtea de Argeş pentru a asigura serviciile de ambulanţă din zona respectivă, iar cea de a doua ambulanţă va fi arondată municipiului Piteşti.
I.H.B.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii