Web Analytics
scris marți, 11.04.2023

Antrenorul secund al CS Mioveni, bătut în mijlocul străzii de fostul partener al iubitei sale

George Cotigă, „secundul” lui Nicolae Dică de la CS Mioveni, a fost agresat în plină stradă și a fost lovit cu o sticlă în cap. Potrivit site-ului Cancan Argeșean, tehnicianul a fost implicat într-o altercație cu fostul partener al actualei sale iubite în seara zilei de sâmbătă, 8 aprilie 2023, în Pitești.

Citește și: O doctoriță din Curtea de Argeș s-a sinucis

Cuprins de gelozie, bărbatul l-a lovit pe George Cotigă cu o sticlă în cap, iar secundul lui Nicolae Dică a rămas întins pe jos, fiind aproape să-și înghită limba. Persoanele aflate la fața locului au intervenit prompt și l-au ajutat pe tehnician.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...