Un eveniment rutier a avut loc în după amiaza zilei de luni, 22 iunie, la Pitești. Este vorba despre un accident rutier produs în municipiu, în care au fost implicate două autoturisme.

Au intervenit pompierii cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și cu o ambulanță a serviciului județean de resort (SAJ).
Nu au fost precizate deocamdată împrejurările în care a avut loc evenimentul, dar, potrivit celor de la ISU Argeș, o persoană de sex feminin a solicitat îngrijiri medicale, fiind preluată de echipajul SAJ.
Citește și: Update. Patru minori răniți în urma accidentului de pe A1 Pitesti Curtea – de Argeș



0 Comentarii