Web Analytics
scris luni, 22.06.2026

Accident la Pitești. O rănită, preluată de echipajul medical

Un eveniment rutier a avut loc în după amiaza zilei de luni, 22 iunie, la Pitești. Este vorba despre un accident rutier produs în municipiu, în care au fost implicate două autoturisme.

Au intervenit pompierii cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și cu o ambulanță a serviciului județean de resort (SAJ).

Nu au fost precizate deocamdată împrejurările în care a avut loc evenimentul, dar, potrivit celor de la ISU Argeș, o persoană de sex feminin a solicitat îngrijiri medicale, fiind preluată de echipajul SAJ.

Citește și: Update. Patru minori răniți în urma accidentului de pe A1 Pitesti Curtea – de Argeș

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...