Web Analytics
scris luni, 11.03.2024

Accident la ieșire de pe A1. Un bărbat a ajuns la spital

Un accident rutier a avut loc, în această dimineață, în localitatea Bascov, în zona ieșirii de pe A1. Au fost implicate două autoturisme.

Citește și: Medic din București, acuzat de vătămare corporală din culpă. Victima, o femeie din Argeș operată de el, a ajuns cu septicemie la spital


Potrivit ISU Argeș, în urma impactului violent dintre cele două vehicule nu ar fi persoane încarcerate, însă o persoană ar fi rănită. Este vorba despre un bărbat, în vârstă de 57 de ani. Acesta a fost transportat la spital de către paramedicii SMURD.
Foto: Facebook – Info Trafic Pitesti

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...