Un alt incident rutier s-a produs între două autoturisme în comuna Ciofrângeni, satul Lacurile.
Citește și: Accident rutier pe strada Libertății din Pitești. Paramedicii SMURD monitorizează o persoană
La fața locului se asigură măsurile specifice de prevenire ale incendiilor de către un echipaj de pompieri, iar paramedicii SMURD acordă primul ajutor calificat unui bărbat în vârstă de 74 de ani. Acesta a fost transportat la spital.
0 Comentarii