Web Analytics
scris miercuri, 18.09.2024

Accident în Argeș. O mașină a ajuns într-un canal

Un eveniment rutier a avut loc în dimineața zilei de miercuri, 18 septembrie, în jurul orelor 9.30-9.45, în Argeș. Este vorba despre un accident produs în comuna Băiculești.

Citește și: Un parapantist a rămas agăţat într-un copac. A fost recuperat de către salvamontişti

Potrivit celor de la ISU Argeș, un autoturism a părăsit partea carosabilă și a intrat într-un șanț (canal). Cum s-a întâmplat acest lucru? Rămâne de văzut.

La fața locului au ajuns pompierii, cu o autospecială de intervenție, având alături un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean.

Accidentul s-a soldat cu o persoană rănită, care a primit îngrijiri de la echipajul medical. Pompierii au asigurat măsurile specifice de prevenire a incendiilor. Poliția cercetează împrejurările în care s-a produs acest eveniment.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...