Un eveniment rutier s-a produs în dimineaţa zilei de sâmbătă, 2 decembrie, în jurul orei 10. Este vorba despre un autoturism răsturnat în comuna Valea Danului.
Citeşte şi: Prins la Mioveni transportând lemne mai multe decât avea în acte! Ce i-a făcut Poliţia
La faţa locului au acţionat pompierii de la Detașamentul Curtea de Argeș cu o autospecială de intervenție și cu o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat.
Potrivit celor de la ISU Argeş, nu au fost răniţi. Maşina a suferit însă avarii.
Rămâne de văzut cum s-a produs acest eveniment rutier. Poliţiştii au cuvântul.
0 Comentarii