Un accident rutier s-a produs astăzi, sâmbătă, 17 decembrie, pe DN 73, pe raza comunei Mihăeşti. Poliţia Argeş a transmis că sunt implicate patru masini şi că o singură persoană e rănită, având leziuni „posibil uşoare”.
Citeşte şi: Ai fost prins cu viteză mare la volan? Uite cum poți reduce perioada de suspendare a permisului!
Două echipaje auto ale pompierilor de la Detaşamentului Câmpulung au intervenit la faţa locului, pentru intervenţie la nevoie. Iar politiştii musceleni de la Rutieră dirijează circulaţia care se desfăşoară alternativ. Rămâne de văzut care au fost cauzele acestui accident.
0 Comentarii